Błędne użycie prawa przyciągania

Świadomie lub nieświadomie tworzysz swoje życie i środowisko wokół siebie swoim procesem myślowym.  Ta prosta zasada znana jest jako Prawo Przyciągania.  Istnieje kilka duchowych praw dotyczących tworzenia życia i środowiska wokół ciebie.  Pamiętaj, że niezwykle ważne jest zrozumienie prawdziwej koncepcji rzeczywistości i tego, jak możesz ją kształtować, aby wprowadzić pozytywność do swojego życia.  Wiele osób nadużywa Prawa Przyciągania, a następnie zaczyna pytać, dlaczego nie dostali tego, czego chcieli.  Ludzie zwykle nadużywają Prawa Przyciągania, zamiast poddawać się większemu celowi w swoim życiu.

Skoncentruj się na pozytywach

Najczęstsze nadużycie Prawa Przyciągania często obejmuje skupianie się na rzeczach, których brakuje w twoim życiu.  Musisz zawsze upewnić się, że uznajesz dobre rzeczy w swoim życiu, zamiast skupiać się na rzeczach, których brakuje w twoim życiu, co skutkuje niewłaściwym wykorzystaniem Prawa Przyciągania.  Jeśli jesteś singlem i chcesz znaleźć partnera życiowego i chcesz skorzystać z Prawa Przyciągania, aby znaleźć partnera życiowego, musisz zacząć od zadania sobie pytania, jaki jesteś jako osoba.

Przykładowe pytania znaleźliśmy na stronie beztajemnic.pl. A zatem czy jesteś wdzięczny za wszystkie dobre rzeczy w swoim życiu, czy czujesz się godny zaufania i kochany?  Jeśli odpowiesz pozytywnie na wszystkie te pytania, znajdziesz partnera życiowego za pomocą Prawa Przyciągania, a jeśli odpowiesz na pytania, stwierdzając, że czujesz się nieszczęśliwy i samotny bez partnera życiowego, możesz w końcu przyciągnąć niewłaściwą osobę.

W odpowiedni sposób używaj Prawa Przyciągania

Niewłaściwe użycie Prawa Przyciągania może się również zdarzyć, jeśli nie będziesz konsekwentny i jasno określił, czego chcesz.  Jest wielu ludzi, którzy wiedzą, czego nie chcą, ale rzadko mają jasność, czego tak naprawdę chcą.  Jeśli znajdziesz się w sprzecznych poglądach na temat tego, czego chcesz, będziesz nadużywać Prawa Przyciągania.  Korzystając z tego samego przykładu powyżej, jeśli jednego dnia pragniesz partnera życiowego, a w inne dni mówisz, że nie chcesz wchodzić w związek, ponieważ jesteś zbyt zajęty lub nie masz ochoty na emocjonalną inwestycję.  mylące twój proces myślowy, który może odwrócić się w postaci śmiertelnego przyciągania.

Dlatego konieczne jest, abyś był konsekwentny i jasny w tym, czego chcesz.  Często określenie tego, czego chcesz, wiąże się z badaniem rzeczy, które wnoszą do twojego życia prawdziwe szczęście.  W tym celu musisz być w stanie oddać się większemu celowi w życiu, który pomoże ci znaleźć to, czego naprawdę pragniesz w swoim życiu.  Na przykład, jeśli niedawno doświadczyłeś rozstania, możesz zacząć od odbudowy swojego życia, odżywiania się i pielęgnowania do czasu, aż będziesz gotowy do nawiązania nowego związku.  Po tym możesz zacząć szukać nowych partnerów i znaleźć odpowiedniego partnera życiowego.  Musisz jednak upewnić się, że nie skupiasz się na negatywnej brakującej części pragnienia.